Kamp alanları

Alaçatı çadır kamp alanları

Alaçatı çadır kamp alanları hakkında merak ettiğiniz tüm bilgilere sitemiz üzerinden rahatlıkla erişebilirsiniz. Çeşme ve Alaçatı bölgesinde kalabileceğiniz kamping alanları oldukça önemlidir. Seçeceğiniz kamp alanları tatilinizin kaderini belirleyecek niteliktedir. Kamp alanı seçmeden önce kendi ihtiyaçlarınızı ve nelerin öncelikli olduğunu belirlemenizde oldukça büyük yarar vardır. Aklınıza takılan soruları ve diğer detayları bizlere yorum kısmından iletebilirsiniz. 

Diğer Kamp alanları hakkında bilgi sahibi olmak için ilgili linklere tıklayabilirsiniz. 

Alaçatı Kamping Alanları

 

Alaçatı bölgesinde doğa ve deniz ile iç içe gelmiş kamp alanları listesi aşağıda verilmiştir. Kamping alanlarında ister kendi çadırınızla ister çadır kiralama hizmetiyle tatil yapmanız mümkündür. Şimdi Alaçatı bölgesinde hizmet verene kamp alanları hakkında detaylı bilgiler vereceğiz. 

delikliköy kamping
Delikliköy Kamp Alanı

Delikli Koy Kamp Alanı

Çeşme Alaçatı bölgelerinde yer alan Delikli Koy Kamp Alanı son yıllarda oldukça popüler bir hale gelmiştir. Deniz ve doğanın adeta kesişim yerinde bulunan kamp alanı sayesinde tatilinizden maksimum verim alabilirsiniz. İzmir ilinin kargaşasından ve gürültüsünden kaçmak için Delikli koy kamping alanı tam da sizlere göre. Ulaşım imkanları olarak en rahat kendi aracınız ile gidebileceğiniz gibi, yakın merkez noktalara şehir içi ulaşım araçlarıyla gidebilirsiniz. 

İzmir Ücretsiz Kamp Alanları arasında yer alan bölgemizde lavabo ve duş hizmeti bulunmamaktadır. Tüm bunların yanı sıra bölgede elektrik hizmeti olmadığı için önceden şarjlarınızı doldurmanızda büyük yarar vardır. 

 

 

 

Kleopatra Koyu Kamp Alanı
Kleopatra Koyu Kamp Alanı

Kleopatra Koyu Kamp Alanı

Asıl adı Güvercinlik koyu olan Kleoparta koyu içerisinde de ücretsiz bir şekilde kamp etkinliklerinizi yapabilirsiniz. Dünyaca ünlü Kleopatra kamp alanı sadece ülkemizden değil tüm dünyadan misafirleri ağırlamaktadır. Kendi aracınızla kolay bir şekilde ulaşabileceğiniz koy üzerinde herhangi bir tesis olmadığı için çadır kiralamaya müsait değildir. Alaçatı çadır kamp alanlarına gitmeden önce tedarikli olmanızda büyük yarar bulunmaktadır. 

 

 

"<yoastmark

Pırlanta Plajı Kamp Alanı

İçeriğimize konu olan Pırlanta plajı kamp alanları Alaçatı merkez bölgesine ortalama 10 kilometre uzaklıkta yer almaktadır. İçeriğimize konu olan Pırlanta plajı adını denizinin temizliğinden ve plajının sakinliğinden almaktadır. Sizlerde Alaçatı kamp alanları arasından burayı seçerek hem denize girebilirsiniz, hem de kampçılığın tadını çıkartabilirsiniz. 

Pırlanta plajı denizi sığ olması ile bilinmektedir. Genellikle çocuklu ailelerin tercih ettiği bu koy sayesinde mükemmel bir tatil geçirebilirsiniz. 

Kendi aracınızla kolay bir şekilde ulaşabileceğiniz koy üzerinde herhangi bir tesis olmadığı için çadır kiralamaya müsait değildir. Alaçatı çadır kamp alanlarına gitmeden önce tedarikli olmanızda büyük yarar bulunmaktadır. 

 

Ilıca Tanay Orman Kamp Alanı
Ilıca Tanay Orman Kamp Alanı

Ilıca Tanay Orman Kamp Alanı

Alaçatı Ilıca Tanay Orman Kamp Alanı olarak bilinen tabiat parkı alanı deniz ile doğanın birleştiği diğer alanlarımızdan bir tanesidir. Alaçatı ücretsiz kamp alanları arasında yer alan bu güzergah doğa fotoğrafçılarının ve kampçıların vazgeçilmez noktası haline gelmiştir. Bu bölgede kendi çadırınızı kurabilir veya karavanınız ile seyahat edebilirsiniz. İçerisinde bulunana fazla ağaç sayısı sayesinde doğal gölgeliklerde keyifli bir gün geçirebilirsiniz. 

Kendi aracınızla kolay bir şekilde ulaşabileceğiniz koy üzerinde herhangi bir tesis olmadığı için çadır kiralamaya müsait değildir. Alaçatı çadır kamp alanlarına gitmeden önce tedarikli olmanızda büyük yarar bulunmaktadır. 

 

 

Çeşmede nereye çadır kurulur?

Çeşme Alaçatı bölgesinde çadır kurmak için ilgili koyları tercih edebilirsiniz. Ücretsiz çadır kamp alanları sayesinde mükemmel bir tatil keyfini yaşayabilirsiniz. 

 

Alaçatı halk plajında kamp yapılır mı?

Alaçatı halk plajları ve diğer sahil kenarlarında kamp yapma ile alakalı net bir yasak bulunmamaktadır. Kamp yapmak için kurulan idare ve işletmelerde kamp yapmak ile alakalı engelleme ve yasak bulunmamaktadır. 

 

 

Sizlere bu yazımızda Alaçatı çadır kamp alanları hakkında adres ve genel bilgi aktardık. Aklınıza takılan soruları ve diğer yorumlarınızı yorum kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz. Yazı ve içeriklerde yanlışlık fark ettiyseniz “Bize Ulaşın” sayfamızdan admin ile iletişim sağlayabilirsiniz. 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu