Kaplıca Adresleri

Köyceğiz Kaplıcaları

Köyceğiz Kaplıcaları, hakkında merak ettiğiniz tüm bilgilere bu sayfa üzerinden rahatlıkla erişebilirsiniz. Bu yazımızda Köyceğiz kaplıcaları hakkında bilinmesi gereken tüm önemli bilgiler mevcuttur. Bazı özellikler açısından suda yer alan maddelerle diğer kaplıcalardan ayrılmaktadır. Termal su içerisinde bulundurduğu bikarbonatlı klorürlü ve radon ile hastalıkların tedavisine sonuç verdiği bilinmektedir. Uzman doktorlar tarafından bu hastalıkların tedavisinde tavsiye edilen kaplıcalar kişilerin kendi yapılara göre değişken olarak şifa sağlamaktadır.

 

Köyceğiz Kaplıcalarının Genel Özellikleri 

Köyceğiz Kaplıcaları, özellikleri nedeniyle birçok hastalığa iyi gelmesi dışında termal suyu banyo uygulamasıyla; serebral palsi hastalığının tedavi sürecinde rehabilitasyonda, ortopedik ameliyat sonrasında uzun süreli hareketsiz kalması nedeniyle mobilizasyon çalışmalarında, spor yaralamalarında ve stres bozuklarında tamamlayıcı tedavi olarak kullanılması uygundur. Kaplıca suları, iltihaplı ve ağrılı kadın hastalıkları, romatizmal hastalıklar ve eklem ağrıları, spastik iltihaplar, bel fıtığı, boyun fıtığı, kalın bağırsak ağrıları, ortopedik hastalıklar, nörolojik komplikasyon sekelleri, damar sertliği gibi rahatsızlıkları tedavi etmektedir.

 

Köyceğiz Kaplıcalarının Faydaları Nelerdir ? 

1- Astım ve Bronşit tedavisinde

2- Damar sertliğinde

3- Eklem ve eklem dışı romatizmalı hastalıkları

4- Cilt ve sedef hastalıklarına

5- Sinir sistemi hastalıklarına

6- Bel fıtığı veya siyatik sorunlarında

7- Kadın hastalıklarında

8- Kronik ağrılı romatizmâl hastalıklara

9- Eklem ve eklem dışı romatizmalı hastalıkların kronik dönemlerinde

10- Böbrek taşlarında

11- Yüksek ve düşük tansiyonu düzenler

 

Köyceğiz Kaplıcalarının Ücretleri Ne Kadar ?

Köyceğiz kaplıcalarının fiyatları bölge, seçim ve rezervasyon tarihi gibi nedenlerden dolayı değişiklik göstereceğinden en ideal fiyatları yararlanacağınız tesisten öğrenebilirsiniz. En verimli fiyatları takip etmek için ana sayfamızda bulunan reklam alanlarındaki firmaları tercih edebilirsiniz. 

 

 

 

 

Muğla Kaplıcaları hakkında bilgi almak için tıklayınız. 

 

 

 

 

Kaplıca tatilleri web sitesi ülkemizde bulunan kaplıcalar hakkında genel bilgiler sunmakta olup, bu sayfada bulunan içerikler yıl içinde değişiklik gösterebilir.  Sayfada bulunan içerikler genel bilgi amaçlı düzenlenmiştir. Sitemizin resmi kurum ve kuruluşlarla bir bağlantısı yoktur.

Sizlere bu yazımızda Köyceğiz Kaplıcaları hakkında adres ve genel bilgi aktardık. Aklınıza takılan soruları ve diğer yorumlarınızı yorum kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz. Yazı ve içeriklerde yanlışlık fark ettiyseniz “Bize Ulaşın” sayfamızdan admin ile iletişim sağlayabilirsiniz. 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu